AKTUALNOŚCI
Grafika konsultacje
2014-10-31
Projekt decyzji w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez gminę miasto Szczytno usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

więcej >>

Grafika decyzja Prezesa UKE
2014-10-30
Decyzja Prezesa UKE w sprawie świadczenia przez gminę Czerwieńsk usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.


więcej >>

Grafika konsultacje
2014-10-29
Projekt decyzji Prezesa UKE dla Gawex Media sp. z o.o., w sprawie dostępu do budynku przy ul. Wańkowicza 23, 23a, 23b, 23c, 23d, 23e w Koszalinie, znajdującego się w zasobie Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Koszalinie oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony.

więcej >>

Grafika konsultacje
2014-10-29
Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez gminy: Moszczenica, Ujazd, Będków i Czarnocin, usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

więcej >>

Grafika konsultacje
2014-10-29
Stanowiska konsultacyjne dotyczące projektu decyzji administracyjnej w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez gminę miasto Siedlce usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

więcej >>

Wszystkie aktualności >>

 
Top
Print to PDF
Centrum Informacji Konsumenckiej
Polska Szerokopasmowa
konferencja
DU
DLA KONSUMENTÓW
Centrum Informacji Konsumenckiej

infolinia 801 900 853  lub tel. 22 534 91 74

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:15 - 16:15 porad udzielają pracownicy UKE, zajmujący się prawami konsumenta w zakresie usług telekomunikacyjnych i pocztowych.

Zobacz także:

KONSULTACJE
Prezes UKE przeprowadza postępowania konsultacyjne przed podjęciem rozstrzygnięcia w sprawach dotyczących m.in. określenia rynku właściwego, nałożenia, zniesienia, utrzymania lub zmiany obowiązków regulacyjnych, decyzji dotyczących dostępu telekomunikacyjnego.

Zainteresowane podmioty mogą przedstawić stanowiska do konsultowanych projektów, których treść jest publikowana na stronie UKE:
PATRONATY PREZESA UKE
Aby ubiegać się o patronat honorowy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej należy wypełnić wniosek o patronat i przesłać do UKE.
Logo-uke_160_120
NEWSLETTER
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail informacje z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zachęcamy do zapisania się na:


2014 © UKE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij