AKTUALNOŚCI
 • debata pocztowa 5.10.2015 r (3)
  2015-10-05
  5 października 2015 r. w siedzibie UKE odbyło się spotkanie regulatora z przedstawicielami operatorów pocztowych oraz działających na rynku pocztowym organizacji społecznych i stowarzyszeń. Spotkanie poświęcone było problematyce dostępu do sieci pocztowej. Patronem i inicjatorem tego procesu jest Prezes UKE.
  Telefon komórkowy
  2015-09-29
  Od 2 października 2015 r. wymiana informacji pomiędzy dostawcami usług w zakresie obsługi wniosków o przeniesienie numeru w sieciach stacjonarnych odbywa się za pośrednictwem zarządzanego przez Prezesa UKE systemu Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych (PLI CBD).
  POPC_logo
  2015-10-01
  30 września 2015 r. Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiło nabór wniosków w trybie konkursowym dofinansowanie realizacji projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach I Osi priorytetowej POPC – „Powszechny dostęp do szybkiego internetu”, działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.
  Decyzja Prezesa UKE
  2015-10-05
  Decyzja Prezesa UKE dla gminy Rudna w sprawie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.
  Decyzja Prezesa UKE
  2015-10-05
  Decyzja Prezesa UKE zmieniająca częściowo decyzję dla gminy Lubin, w sprawie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.
  Decyzja Prezesa UKE
  2015-10-05
  Decyzja Prezesa UKE dla gminy Lędziny w sprawie usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.
  Konsultacje decyzji_znak
  2015-10-05
  Rozpoczęcie konsultacji decyzji Prezesa UKE dla Telewizji Kablowej „DIPOL” sp. z o.o. w sprawie dostępu do nieruchomości położonych w Księżynie Kolonii oraz Kleosinie.

  Wszystkie aktualności >>

 • Top
 • Print to PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
Tele Muzeum
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie