AKTUALNOŚCI
2014-09-30
Stanowisko Prezesa UKE w sprawie realizacji obowiązku zapewnienia współkorzystania oraz dostępu telekomunikacyjnego do infrastruktury telekomunikacyjnej lub publicznej sieci telekomunikacyjnej wybudowanej w ramach regionalnych sieci szerokopasmowych.

więcej >>

2014-10-01
W dniu 30 września  2014 r. Prezes UKE wydał decyzję wyrażającą zgodę na świadczenie przez gminę Szczerców usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat, za pomocą sieci bezprzewodowej, 130 gospodarstwom domowym i 24 jednostkom publicznym podległym gminie Szczerców, w ramach realizowanego projektu pn. „Internet dla mieszkańców gminy Szczerców - przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu” oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez gminę Szczerców usługi dostępu do Internetu.

więcej >>

2014-10-01
O czym nie wolno zapominać przy zawieraniu umów? Jak bronić się przed nieuczciwymi praktykami na rynku telekomunikacyjnym? Odpowiedzi na te i inne pytania 3 października poznają mieszkańcy Kołobrzega, podczas spotkania z ekspertami Centrum Informacji Konsumenckiej UKE.

więcej >>

2014-10-01
Ogłoszenie o wynikach testów zawężenia marży przeprowadzonych dla usług detalicznych Orange Polska S.A. w zakresie dostępu do sieci Internet.

więcej >>

2014-09-29
Prezes UKE przedstawia analizę wykonania wskaźników KPI przez Orange Polska S. A. (OPL) za drugi kwartał 2014 r. 

więcej >>

Wszystkie aktualności >>

 
Top
Print to PDF
Centrum Informacji Konsumenckiej
Polska Szerokopasmowa
DLA KONSUMENTÓW
Centrum Informacji Konsumenckiej

infolinia 801 900 853  lub tel. 22 534 91 74

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:15 - 16:15 porad udzielają pracownicy UKE, zajmujący się prawami konsumenta w zakresie usług telekomunikacyjnych i pocztowych.

Zobacz także:

KONSULTACJE
Prezes UKE przeprowadza postępowania konsultacyjne przed podjęciem rozstrzygnięcia w sprawach dotyczących m.in. określenia rynku właściwego, nałożenia, zniesienia, utrzymania lub zmiany obowiązków regulacyjnych, decyzji dotyczących dostępu telekomunikacyjnego.

Zainteresowane podmioty mogą przedstawić stanowiska do konsultowanych projektów, których treść jest publikowana na stronie UKE:
PATRONATY PREZESA UKE
Aby ubiegać się o patronat honorowy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej należy wypełnić wniosek o patronat i przesłać do UKE.
Logo-uke_160_120
NEWSLETTER
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail informacje z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zachęcamy do zapisania się na:


2014 © UKE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij