AKTUALNOŚCI
Grafika logo UKE
2014-09-11
Prezes UKE przedstawia wyniki kontroli operatorów pocztowych.

więcej >>

Grafika wykres
2014-09-09
W pierwszym półroczu 2014 r. UKE przeprowadził kontrolę 1133 wyrobów. Najwięcej nieprawidłowości, aż 40%, stwierdzono wśród wyrobów radiowych i telekomunikacyjnych. Najlepsze wyniki osiągnęły wyroby pod względem efektywnego zużycia energii – jedynie 16% wyrobów nie spełniało wymagań EkoProjektu.  

więcej >>

Flaga UE
2014-09-10
Bezpieczeństwo danych w projekcie Rozbudowa Systemu Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych.

więcej >>

Grafika certyfikat Prezesa UKE logo
2014-09-08
Przypominamy i zachęcamy wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w Programie Certyfikat Prezesa UKE w trzech kategoriach: "Bezpieczny Internet", "Senior" i "Porównywarka Ofert". 30 września mija termin składania wniosków.

więcej >>

Grafika flaga UE
2014-09-16
Urząd Komunikacji Elektronicznej, w związku z przygotowaniami postępowania o udzielenie  zamówienia na „Audyt bezpieczeństwa oraz przygotowanie do certyfikacji Systemu PLI CBD", zaprasza zainteresowane podmioty do zapoznania się z załączoną informacją.

więcej >>

Wszystkie aktualności >>

 
Top
Print to PDF
Centrum Informacji Konsumenckiej
Polska Szerokopasmowa
DLA KONSUMENTÓW
Centrum Informacji Konsumenckiej

infolinia 801 900 853  lub tel. 22 534 91 74

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:15 - 16:15 porad udzielają pracownicy UKE, zajmujący się prawami konsumenta w zakresie usług telekomunikacyjnych i pocztowych.

Zobacz także:

KONSULTACJE
Prezes UKE przeprowadza postępowania konsultacyjne przed podjęciem rozstrzygnięcia w sprawach dotyczących m.in. określenia rynku właściwego, nałożenia, zniesienia, utrzymania lub zmiany obowiązków regulacyjnych, decyzji dotyczących dostępu telekomunikacyjnego.

Zainteresowane podmioty mogą przedstawić stanowiska do konsultowanych projektów, których treść jest publikowana na stronie UKE:
PATRONATY PREZESA UKE
Aby ubiegać się o patronat honorowy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej należy wypełnić wniosek o patronat i przesłać do UKE.
Logo-uke_160_120
NEWSLETTER
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail informacje z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zachęcamy do zapisania się na:


2014 © UKE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij