AKTUALNOŚCI
2015-03-31
W ramach realizacji Projektu Rozbudowa Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych (PLI CBD2) prezentujemy instrukcje podłączeniowe.

więcej >>

2015-03-31
Decyzja Prezesa UKE w sprawie świadczenia przez gminę Zembrzyce usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

więcej >>

2015-03-31
Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej publikuje nadesłany wniosek operatora pocztowego o wyjaśnienie treści Dokumentacji konkursowej na operatora wyznaczonego do świadczenia usług powszechnych na lata 2016-2025 w konkursie ogłoszonym 30 grudnia 2014 r.

więcej >>

Wszystkie aktualności >>

 
Top
Print to PDF
ICT
Centrum Informacji Konsumenckiej
Polska Szerokopasmowa
DU
Mapa hot spotów
DLA KONSUMENTÓW
Centrum Informacji Konsumenckiej

infolinia 801 900 853  lub tel. 22 534 91 74

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:15 - 16:15 porad udzielają pracownicy UKE, zajmujący się prawami konsumenta w zakresie usług telekomunikacyjnych i pocztowych.

Zobacz także:

KONSULTACJE
Prezes UKE przeprowadza postępowania konsultacyjne przed podjęciem rozstrzygnięcia w sprawach dotyczących m.in. określenia rynku właściwego, nałożenia, zniesienia, utrzymania lub zmiany obowiązków regulacyjnych, decyzji dotyczących dostępu telekomunikacyjnego.

Zainteresowane podmioty mogą przedstawić stanowiska do konsultowanych projektów, których treść jest publikowana na stronie UKE:
PATRONATY PREZESA UKE
Aby ubiegać się o patronat honorowy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej należy wypełnić wniosek o patronat i przesłać do UKE.
Logo-uke_160_120
NEWSLETTER
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail informacje z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zachęcamy do zapisania się na:


2015 © UKE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij