AKTUALNOŚCI
Grafika Infrastruktura
2014-08-18
W 2013 r. wybudowano 7,1 tys. km nowych sieci światłowodowych, wobec planowanych 5,3 tys. km,  a nakłady inwestycyjne przekroczyły 350 mln zł, z czego 53 mln pochodziło ze środków UE - wynika z Raportu Prezesa UKE dotyczącego  pokrycia terytorium Polski infrastrukturą telekomunikacyjną i publicznymi sieciami telekomunikacyjnymi.

więcej >>

Grafika wykres
2014-09-01
Prezes UKE, wypełniając obowiązek wynikający z art. 101 ust. 5 ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (Dz. U. z 2012 r. poz. 1529), publikuje sprawozdanie Poczty Polskiej S.A. z prowadzonej rachunkowości regulacyjnej za rok 2013, wraz z opinią niezależnego biegłego rewidenta. 

więcej >>

Logo NTC
2014-08-29
Ogłoszenie o konkursie na pięć rezerwacji częstotliwości z zakresu 470 – 790 MHz wykorzystywanych w służbie radiokomunikacyjnej radiodyfuzyjnej, na obszarach rezerwacji: Świdnica/Wrocław, Gorzów Wielkopolski 2, Zielona Góra 1, Głogów/Legnica/Lubin oraz Jelenia Góra 1.

więcej >>

Logo NTC
2014-08-28
Urząd Komunikacji Elektronicznej publikuje stanowiska konsultacyjne dotyczące projektu dokumentacji konkursowej na pięć rezerwacji częstotliwości na obszarach rezerwacji: ŚWIDNICA/WROCŁAW, GORZÓW WIELKOPOLSKI 2, ZIELONA GÓRA 1, GŁOGÓW/LEGNICA/LUBIN, JELENIA GÓRA 1, przeznaczonych do rozpowszechniania lub rozprowadzania w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną programów telewizyjnych lub radiofonicznych umieszczonych w multipleksach telewizji lokalnej.

więcej >>

Grafika Internet
2014-08-27
26 sierpnia 2014 r. Prezes UKE wydał decyzję wyrażającą zgodę na świadczenie przez powiat bialski usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 166 hotspotów, w ramach realizowanego projektu pn. „Regionalna Sieć Szerokopasmowa Lublin północny - wschód” oraz określającej zakres i warunki świadczenia przez powiat bialski usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą hotspotów.

więcej >>

Wszystkie aktualności >>

 
Top
Print to PDF
Centrum Informacji Konsumenckiej
Polska Szerokopasmowa
DLA KONSUMENTÓW
Centrum Informacji Konsumenckiej

infolinia 801 900 853  lub tel. 22 534 91 74

Od poniedziałku do piątku w godz. 8:15 - 16:15 porad udzielają pracownicy UKE, zajmujący się prawami konsumenta w zakresie usług telekomunikacyjnych i pocztowych.

Zobacz także:

KONSULTACJE
Prezes UKE przeprowadza postępowania konsultacyjne przed podjęciem rozstrzygnięcia w sprawach dotyczących m.in. określenia rynku właściwego, nałożenia, zniesienia, utrzymania lub zmiany obowiązków regulacyjnych, decyzji dotyczących dostępu telekomunikacyjnego.

Zainteresowane podmioty mogą przedstawić stanowiska do konsultowanych projektów, których treść jest publikowana na stronie UKE:
PATRONATY PREZESA UKE
Aby ubiegać się o patronat honorowy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej należy wypełnić wniosek o patronat i przesłać do UKE.
Logo-uke_160_120
NEWSLETTER
Jeśli chcą Państwo otrzymywać na swoją skrzynkę e-mail informacje z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zachęcamy do zapisania się na:


2014 © UKE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij