Konsultacje decyzji dla "INTERNET CAFE - usługi Informatyczne" Mirosław Backiel - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje decyzji dla "INTERNET CAFE - usługi Informatyczne" Mirosław Backiel
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje decyzji dla "INTERNET CAFE - usługi Informatyczne" Mirosław Backiel


2015-01-28
Konsultacje decyzji_znak
Projekt decyzji Prezesa UKE w sprawie dostępu dla Mirosława Backiela, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Mirosław Backiel INTERNET CAFE – usługi informatyczne" z siedzibą w Żaganiu do budynku położonego przy ul. Kościuszki 27A-27B w Szprotawie stanowiącego własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Kościuszki 27A-27B oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony.

 

Z dniem 28 stycznia 2015 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie dostępu dla Mirosława Backiela, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Mirosław Backiel INTERNET CAFE – Usługi Informatyczne z siedzibą w Żaganiu do budynku położonego przy ul. Kościuszki 27A-27B w Szprotawie stanowiącego własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Kościuszki 27A-27B w Szprotawie oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony, zwanego dalej „projektem decyzji Prezesa UKE”.

Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej „stroną podmiotową BIP UKE” (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie,przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 213.

Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej – pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

„Stanowisko dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie dostępu dla Mirosława Backiela, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Mirosław Backiel INTERNET CAFE – Usługi Informatyczne z siedzibą w Żaganiu do budynku położonego przy ul. Kościuszki 27A-27B w Szprotawie stanowiącego własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Kościuszki 27A-27B w Szprotawie oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa”

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:

1)    na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;
2)    na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

Obwieszczenie Prezesa UKE w przedmiotowej sprawie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym UKE pod pozycją nr 11.
 
Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Lidia Kozłowska) / (2015-01-28)
Udostępnienie informacji: (Sebastian Szeleszczuk) / (2015-01-28 13:54)
Ostatnia zmiana: (Sebastian Szeleszczuk) / (2015-01-28 13:54)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie