Konsultacje decyzji w sprawie "Mirosław Backiel INTERNET CAFE" - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > Konsultacje decyzji w sprawie "Mirosław Backiel INTERNET CAFE"
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Konsultacje decyzji w sprawie "Mirosław Backiel INTERNET CAFE"


2015-01-07
Konsultacje decyzji_znak
Rozpoczęcie postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie dostępu dla prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Mirosław Backiel INTERNET CAFE – Usługi Informatyczne" z siedzibą w Żaganiu.

 

Z dniem 7 stycznia 2015 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie dostępu dla Mirosława Backiela, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Mirosław Backiel INTERNET CAFE – Usługi Informatyczne z siedzibą w Żaganiu do budynku położonego przy ul. Świerczewskiego 7 w Szprotawie stanowiącego własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Świerczewskiego 7 w Szprotawie oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony.

Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.


Projekt decyzji Prezesa UKE, wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zwanej dalej „stroną podmiotową BIP UKE” (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 213.

Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej – pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:


„Stanowisko dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie dostępu dla Mirosława Backiela, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Mirosław Backiel INTERNET CAFE – Usługi Informatyczne z siedzibą w Żaganiu do budynku położonego przy ul. Świerczewskiego 7 w Szprotawie stanowiącego własność członków Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Świerczewskiego 7 w Szprotawie oraz do nieruchomości, na której ten budynek jest posadowiony"

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl


Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego będą ogłoszone zgodnie z postanowieniami art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:

 1. na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;
 2. na stronie podmiotowej BIP UKE (http://www.uke.gov.pl).

Obwieszczenie Prezesa UKE w przedmiotowej sprawie ukazało się w Dzienniku Urzędowym UKE pod pozycją nr 1.
 
Załączniki do artykułu:
Autor informacji: (Lidia Kozłowska) / (2015-01-07)
Udostępnienie informacji: (Monika Lewińska) / (2015-01-07 14:55)
Ostatnia zmiana: (Monika Lewińska) / (2015-01-07 15:02)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie