Inwestycje wybudowane i udostępnione - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Kanały Technologiczne > Inwestycje wybudowane i udostępnione
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Inwestycje wybudowane i udostępnione

Zawiadomienia zarządu dróg o wybudowaniu lub udostępnieniu kanału technologicznego w pasie drogowym.

Zgodnie z art. 62 ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych zarządca drogi w trakcie budowy lub przebudowy drogi jest zobowiązany zlokalizować kanał technologiczny w pasie drogowym. Zgodnie z art. 62 ust. 6d zarządca drogi niezwłocznie po wybudowaniu kanału technologicznego, a jeszcze przed jego udostępnieniem innym podmiotom, przekazuje Prezesowi UKE informacje o przebiegu nowo zlokalizowanego kanału technologicznego.

Po otrzymaniu ww. informacji Prezes UKE zamieszcza na swojej stronie internetowej dane o lokalizacji i udostępnieniu wybudowanego kanału technologicznego.

W celu ułatwienia ich pozyskiwania udostępniliśmy wyszukiwarkę zawierającą zawiadomienia o lokalizacji lub udostępnieniu wybudowanego kanału technologicznego z uwzględnieniem podziału terytorialnego (województwo, powiat, gmina), co pozwoli na szybkie dotarcie do właściwych danych. Nazwy plików określają dodatkowe informacje: miejscowość, Urząd Miasta lub Gminy oraz datę pisma.

Jednocześnie informujemy, że systematycznie uzupełniamy wyszukiwarkę zawierającą zawiadomienia o planowanych inwestycjach.

30 ostatnio dodanych pozycji
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie