Ogłoszenie dostępności częstotliwości z zakresu 174-230 MHz na obszarze całego kraju - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Częstotliwości > Rezerwacja częstotliwości > Ogłoszenia o dostępności częstotliwości > Ogłoszenie dostępności częstotliwości z zakresu 174-230 MHz na obszarze całego kraju
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Ogłoszenie dostępności częstotliwości z zakresu 174-230 MHz na obszarze całego kraju


2013-11-06
Sygnatura: DZC-WRT-5157-39/13 (2)


W związku ze złożeniem wniosku o dokonanie rezerwacji częstotliwości, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, na podstawie art. 116 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800 z późn. zm.) ogłasza dostępność częstotliwości z zakresu 174 - 230 MHz, które mogą być wykorzystane przez systemy telewizji cyfrowej z zachowaniem maski widmowej określonej dla standardu DVB-T na obszarze całego kraju.

Podmioty zainteresowane rezerwacją przedmiotowych częstotliwości powinny w ciągu 14 dni od ukazania się niniejszego ogłoszenia, tj. do dnia 19 listopada 2013 r., zgłosić elektronicznie na adres: rezerwacje@uke.gov.pl lub na piśmie na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa, zainteresowanie rezerwacją ww. częstotliwości.

Zgłoszenie zainteresowania nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku o rezerwację częstotliwości i służy wyłącznie określeniu zainteresowania zasobami częstotliwości na wskazanym obszarze.

Jeżeli w terminie wyznaczonym przez Prezesa UKE zgłoszone zostanie na piśmie lub drogą elektroniczną zainteresowanie przekraczające dostępne zasoby częstotliwości, oznaczało to będzie brak dostatecznych zasobów częstotliwości i konieczność wyłonienia podmiotu, na rzecz którego dokonana zostanie rezerwacja częstotliwości w drodze konkursu.

Informacja podsumowująca zainteresowanie ogłoszonymi zasobami zostanie opublikowana w odrębnym komunikacie na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej.


Uprzejmie prosimy o przywołanie w korespondencji numeru (sygnatury) ogłoszenia o dostępności częstotliwości.

Autor informacji: (Magdalena Gaj) / (2013-11-05)
Udostępnienie informacji: (Jacek Strzałkowski) / (2013-11-06 10:21)
Ostatnia zmiana: (Jacek Strzałkowski) / (2013-11-06 10:17)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie