Raport końcowy Memorandum jakości - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Telekomunikacja > Regulacja rynku > Jakość usług > Raport końcowy Memorandum jakości
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Raport końcowy Memorandum jakości

foto UKE
Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej po miesięcznym okresie konsultacji środowiskowych przedstawia Raport końcowy z prac nad określeniem wskaźników jakości, który powstał w ramach Memorandum na rzecz poprawy jakości usług telekomunikacyjnych.

 


Zobacz komunikat z ogłoszenia raportu z prac nad określeniem wskaźników jakości, który powstał w ramach Memorandum na rzecz poprawy jakości usług telekomunikacyjnychDnia 22 stycznia 2014 r. Zespół Roboczy zatwierdził niniejszy dokument, który może być stosowany przez dostawców usług telekomunikacyjnych do badań wskaźników jakości, a tym samym informowana swoich obecnych i potencjalnych klientów o faktycznej jakości świadczonych przez siebie usług. Tym samym określono zunifikowane, wspólne – do stosowania przez dostawców - wymagania co do wskaźników jakości usług telekomunikacyjnych i wykonywania ich pomiarów.

Pierwsze informacje o jakości usług świadczonych przez dostawców usług świadczonych w sieciach stacjonarnych i ruchomych powinny być dostępne na stronach dostawców, a także zestawione na stronie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w drugim półroczu 2014 roku.


Poniżej publikujemy Raport końcowy z prac Memorandum QoS wraz z kompletem aktualnych załączników.

Autor informacji: (Adam Siewicz) / (2014-02-07)
Udostępnienie informacji: (Jacek Strzałkowski) / (2014-02-10 10:05)
Ostatnia zmiana: (Jacek Strzałkowski) / (2014-02-10 10:24)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie