UKE i PW podpisały porozumienie o współpracy - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty > UKE i PW podpisały porozumienie o współpracy
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

UKE i PW podpisały porozumienie o współpracy


2017-03-03
IMG_1209
Wspólne działania i wykorzystanie potencjałów - na Politechnice Warszawskiej Prezes UKE Marcin Cichy i Rektor PW prof. Jan Szmidt podpisali porozumienie o współpracy.

 

3 marca 2017 r. na Politechnice Warszawskiej Prezes UKE Marcin Cichy i Rektor PW prof. Jan Szmidt podpisali porozumienie o współpracy między UKE a Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej w zakresie programów i  projektów akademickich, technologicznych i naukowych. Będą realizować projekty podnoszące jakość edukacji, wspierać działalność badawczą i szkoleniową oraz promować wymianę międzynarodową.

Porozumienie otwiera możliwość odbywania praktyk i staży dla studentów i doktorantów WZ PW oraz szkoleń dla pracowników UKE. Urząd i uczelnia będą razem organizować konferencje, warsztaty i sympozja, służące wymianie myśli i doświadczeń świata nauki, administracji publicznej i przedsiębiorców działających w branży informatycznej i telekomunikacyjnej.uruchom galerię
Udostępnienie informacji: (Wojciech Gunia) / (2017-03-06 11:32)
Ostatnia zmiana: (Wojciech Gunia) / (2017-03-06 11:32)
 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie