Z życia urzędu - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Informacje ogólne > Z życia urzędu
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Z życia urzędu

| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 |
 
2016-06-21
Magdalena Gaj - Prezes UKE
Rozwój e-usług szansą na poprawę jakości działania operatorów pocztowych

Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej 20 czerwca w Warszawie spotkała się Bisharem Abdirahmanem Husseinem, Dyrektorem Generalnym Biura Międzynarodowego Światowego Związku Pocztowego (UPU). 

2016-06-18
IV Pomorski Piknik Seniora
Pracownicy UKE na IV Pomorskim Pikniku Seniora

Pracownicy UKE ostrzegali Seniorów w ramach akcji „Sprawdzaj co podpisujesz” przed nieuczciwymi przedstawicielami handlowymi, nakłaniającymi starsze osoby do zmiany dostawców usług telekomunikacyjnych.

2016-06-16
Prezes UKE Magdalena Gaj
Konferencja KFS: Inwestycje receptą na sukces

„Inwestycje – recepta na sukces” to temat Konferencji Krajowego Forum Szerokopasmowego, w której uczestniczyło ponad 200 przedstawicieli branży telekomunikacyjnej, administracji centralnej, samorządów i organizacji pozarządowych. 

2016-06-09
Uke smartfon dzieci
„Mój smatfon, mój mały świat - klikam z głową” – pracownicy UKE na Śląsku

W ramach zainicjowanej przez Prezesa UKE akcji "Mój smatfon, mój mały świat - klikam z głową”,  promującej bezpieczeństwo dzieci w Internecie, w dniach 7 – 8 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Siemianowicach Śląskich odbyły się lekcje z dziećmi klas 1 – 3, które prowadzili pracownicy UKE. 

2016-05-23
Plakat akcji
„Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową” – Biała Podlaska

23 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej, w ramach akcji „Mój smart fon, mój mały świat – klikam z głową”  obyły się nietypowe lekcje dla 120 uczniów.

2016-05-20
Prezes UKE z delegatami INSA
Sukces telewizji cyfrowej wzorem dla innych – Prezes UKE dzieli się doświadczeniami

W dniu 19 maja br. w siedzibie UKE odbyło się spotkanie z delegacją Agencji Bezpieczeństwa Sieci Informacyjnych (INSA) z Etiopii. To jedno z wielu spotkań z instytucjami odpowiedzialnymi za wdrożenie naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce, m.in. z KRRiT, TVP S.A oraz EmiTel-em. 

2016-05-16
Top Ten Magdalena Gaj Prezes UKE
Magdalena Gaj Prezes UKE w TOP 10 kobiet branży technologicznej

Prezes Magdalena Gaj została jedną z dziesięciu najbardziej wpływowych kobiet w polskich instytucjach działających w sektorze technologicznym.  

2016-05-09
Miasteczko Europejskie 2016
UKE w Miasteczku Europejskim

Konkursy dla dorosłych i zabawy dla najmłodszych, ale także informacje i porady ekspertów z Urzędu Komunikacji Elektronicznej w zakresie praw i obowiązków konsumentów rynku telekomunikacyjnego i pocztowego, to bogata oferta Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Miasteczku Europejskim, odbywającym się pod hasłem „Rodzina – razem bezpieczni w sieci”.

2016-05-04
Schuman
UKE zaprasza do Miasteczka Europejskiego

7 maja na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, w ramach XXIII Spotkań Europejskich, będzie można wziąć udział w przygotowanych przez pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej konkursach dla dorosłych i młodzieży, zabawach dla najmłodszych oraz skorzystać z porad ekspertów w zakresie praw i obowiązków konsumentów rynku telekomunikacyjnego i pocztowego.

2016-05-04
Prezes Gaj_WSIS Forum 2016_Genewa
Udział Prezesa UKE w Forum Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego 2016

W dniach 2-6 maja br. odbywa się w Genewie Forum Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego 2016 (World Summit on Information Society Forum 2016, WSIS Forum 2016), w którym udział bierze delegacja Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod przewodnictwem Prezes Magdaleny Gaj.

2016-04-29
Pracownicy UKE w Orzyszu
Pracownicy UKE w ramach akcji „Ufaj ale sprawdzaj”

28 kwietnia 2016 r. w Orzyszu w ramach akcji „Ufaj ale sprawdzaj” spotkali się z mieszkańcami pracownicy Delegatury UKE w Olsztynie Anna Stalewska, Wojciech Kochanowski i Grażyna Zaleska.  W organizację spotkania zaangażowany był również Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Piszu Krzysztof Marszeniuk.

2016-04-27
Spotkanie z konsumentami w Lublinie
Lublin: spotkanie z przedstawicielami UKE

W ramach akcji propagowania wiedzy konsumenckiej, 25 kwietnia 2016 r. na zaproszenie Ewy Wojciechowskiej-Chojnackiej, Kierownika Filii Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Parczewie, pracownicy delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie, Monika Pietrak-Żurkowska i Arkadiusz Kozłowski spotkali się ze słuchaczami Uniwersytetu.

2016-04-26
Konferncja PIKE Jachranka
Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej 25 – 27 kwietnia Jachranka

Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wzięła udział w panelowej dyskusji otwartej, podczas konferencji zorganizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej wraz z Polską Fundacją Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele rynku komunikacji elektronicznej.

2016-04-22
Lidia Kozłowska na Forum Gospodarki Niskoemisyjnej
Forum Gospodarki Niskoemisyjnej

22 kwietnia w ramach Forum Gospodarki Niskoemisyjnej w panelu o Inteligentnych sieciach w gospodarce niskoemisyjnej udział wzięła Zastępca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej Lidia Kozłowska.

2016-04-21
Magdalena Gaj - Prezes UKE
Kobiety w ICT – Konferencja IT to nie tylko programowanie

21 kwietnia na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej z okazji Światowego Dnia Kobiet i Dziewcząt w ICT odbyła się już po raz czwarty Konferencja w ramach projektu społecznego „Dziewczyny w Nowych Technologiach”, tym razem pod hasłem „IT to nie tylko programowanie”.

2016-04-11
Magdalena Gaj - Prezes UKE-ITU-EC Regional Conference for Europe
Regionalna konferencja ITU, KE i UKE na temat usług szerokopasmowych i mapowania infrastruktury

W dniach 11-12 kwietnia br. odbyła się w Warszawie regionalna konferencja organizowana przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) oraz Komisję Europejską (EC) przy współudziale Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zatytułowana ITU-EC Regional Conference for Europe on „Broadband Services and Infrastructure Mapping”.

2016-04-11
Lublin - spotkanie z seniorami
Spotkanie z seniorami w Lublinie

W ramach ogólnopolskiej akcji policyjnej „Bezpieczny senior” przedstawiciele delegatury UKE w Lublinie informowali jak bezpiecznie korzystać z usług telekomunikacyjnych.

2016-04-08
Magdalena Gaj - Prezes UKE - warsztaty Follow the Money
Follow the Money - warsztaty dotyczące naruszenia własności intelektualnej

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Magdalena Gaj 8 kwietnia zainicjowała cykl warsztatów związanych z realizacją koncepcji dotyczącej strategii jednolitego rynku cyfrowego „Follow the Money”.

2016-03-31
Konferencja Sieci Szerokopasmowe Preze UKE Magdalena Gaj
Konferencja Sieci Szerokopasmowe - 31 marca 2016 r.

Pobudzenie inwestycji i likwidacja barier inwestycyjnych – taka idea przyświecała uczestnikom dyskusji podczas odbywającej się ósmej edycji Konferencji Sieci Szerokopasmowych.

2016-03-30
Sympozjum 30 marca
XVI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów – 30 marca 2016 r.w – 30 marca 2016 r.

- Rynek łączności elektronicznej to dziś wspólny rynek świata telekomunikacji i mediów – podkreśliła podczas inaugurującego przemówienia Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej – Magdalena Gaj na XVI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.

strona: 1 2 > >>


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
Tele Muzeum
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie