Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Informacje ogólne > Z życia urzędu
 
dodaj do:
facebook
twitter
gogole+
linkedin

Z życia urzędu

| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 |
 
2014-12-11
Zastępca Prezesa UKE Lidia Kozłowska wybrana zastępcą przewodniczącego BEREC

W dniu 5 grudnia 2014 r. podczas plenarnego posiedzenia Rady Organów Regulacyjnych BEREC wybrany został przewodniczący BEREC na rok 2016 oraz 2 zastępców przewodniczącego BEREC na rok 2015. 

więcej >>

2014-12-02
Wizyta Przewodniczącego Gruzińskiej Państwowej Komisji Łączności

W dniach 1-2 grudnia 2014 r. odbyła się wizyta Przewodniczącego Gruzińskiej Państwowej Komisji Łączności (GPKŁ), Vakhtanga Abashidze. Współpraca pomiędzy UKE a regulatorem gruzińskim trwa od 2011 r. na podstawie podpisanej przez szefów obu instytucji Deklaracji współpracy. Było to jednak pierwsze spotkanie Prezes UKE, Magdaleny Gaj i Przewodniczącego GPKŁ, Vakhtanga Abashidze, który tę funkcję pełni od maja 2014 r. 

więcej >>

2014-11-18
Konferencja KFS: „Od sieci regionalnych do dostępowych”

18 listopada odbyła się dziesiąta Konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego organizowana w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu SIPS (System Informacyjny o Infrastrukturze Szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa).

więcej >>

2014-06-13
WSIS+10 - fot. UKE
WSIS+10 High-Level Event

9 – 13 czerwca 2014 r. odbywa się w Genewie Wydarzenie Wysokiego Szczebla (WSIS+10 High-Level Event), w ramach Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego (WSIS).

więcej >>

2014-06-13
GSR-14 fot. ITU
Globalne Sympozjum Regulatorów GSR-14

2-5 czerwca 2014 r. w Manamie, Bahrajn, odbyło się kolejne Globalne Sympozjum Regulatorów (GSR-14). GSR jest największym na świecie corocznym spotkaniem szefów i ekspertów urzędów regulacyjnych rynku telekomunikacyjnego, na którym omawiane są strategie regulacyjne oraz nowe podejścia regulacyjne do nowych trendów i wyzwań rynkowych.

więcej >>

2014-05-20
KFS fot. Dawid Piekarz / UKE
Konferencja KFS "Od inwestycji do usług"

Prawie 250 osób związanych z branżą telekomunikacji uczestniczyło w Konferencji Krajowego Forum Szerokopasmowego „Od inwestycji do usług”, która odbyła się 20 maja 2014 roku w Warszawie.

więcej >>

2014-05-12
Logo Miasto Otwarte
UKE w Miasteczku Europejskim

Konkursy dla dorosłych i zabawy dla najmłodszych, ale także informacje i porady ekspertów z Wydziału Polityki Konsumenckiej w zakresie praw i obowiązków konsumentów rynku telekomunikacyjnego to bogata oferta Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Miasteczku Europejskim.

więcej >>

2014-05-09
Logo Miasto Otwarte
UKE zaprasza do Miasteczka Europejskiego

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na XXI Polskie Spotkania Europejskie i Paradę Szumana, które odbędą się 10 maja w Warszawie.

więcej >>

2014-05-08
Logo Media Trendy 2014
Magdalena Gaj, Prezes UKE, nagrodzona za cyfryzację telewizji naziemnej w kategorii Wydarzenie Roku.

Proces cyfryzacji telewizji naziemnej został uznany za Wydarzenie Roku na rynku medialnym, w tegorocznej edycji konkursu Innovation Award Media Trendy, organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

więcej >>

2014-04-25
fot. Monika Lewińska
Relacja z konferencja z okazji Światowego Dnia Kobiet i Dziewcząt w ICT

25 kwietnia w Krakowie, w ramach projektu społecznego „Dziewczyny w Nowych Technologiach”, odbyła się konferencja z okazji Światowego Dnia Kobiet i Dziewcząt w ICT. Wydarzenie zorganizowali: Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej oraz partnerzy projektu.

więcej >>

2014-04-03
Jak rozpoznać fot. UKE
UKE przypomina - Jak rozpoznać kosztownego SMS-a? [video]

Każdy z nas nie raz bywa zachęcany, aby za pomocą SMS-a oddać głos w konkursie lub spróbować szczęścia w loterii SMS-owej. Przed decyzją o udziale warto wiedzieć jak dużo może nas kosztować wysłanie tego rodzaju wiadomości tekstowej.

więcej >>

2014-04-02
Ufaj, ale sprawdzaj
UFAJ, ALE SPRAWDZAJ – Płock i Raciąż

O czym nie wolno zapominać przy zawieraniu umów? Jak bronić się przed nieuczciwymi praktykami na rynku telekomunikacyjnym? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają mieszkańcy Płocka i Raciąża podczas spotkań z ekspertami Centrum Informacji Konsumenckiej UKE.

więcej >>

2014-04-01
Ufaj, ale sprawdzaj
UFAJ, ALE SPRAWDZAJ – Strzelce Opolskie i Krapkowice [Fotorelacja]

27 i 28 marca w Strzelcach Opolskich i Krapkowicach zorganizowano spotkania konsumenckie w ramach kampanii Ufaj, ale sprawdzaj.

więcej >>

2014-03-27
Konferencja Sieci Szerokopasmowe - fot. Dawid Piekarz UKE
Konferencja Sieci Szerokopasmowe z aktywnym udziałem UKE

Przedstawiciele operatorów, administracji centralnej i lokalnej, firm wykonawczych już po raz czwarty mieli okazję wymienić swe doświadczenia z prowadzonych inwestycji budowy sieci szybkiego Internetu w Polsce podczas konferencja Sieci Szerokopasmowe, która odbyła się 26 marca  w Warszawie.

więcej >>

2014-03-24
Grafika Ufaj, ale sprawdzaj
UFAJ, ALE SPRAWDZAJ – Strzelce Opolskie i Krapkowice

O czym nie wolno zapominać przy zawieraniu umów? Jak bronić się przed nieuczciwymi praktykami na rynku telekomunikacyjnym? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają mieszkańcy Strzelec Opolskich i Krapkowic podczas spotkań z ekspertami Centrum Informacji Konsumenckiej UKE.

więcej >>

2014-03-17
Targi Wiedzy Konsumenckiej - fot. Piotr Jaszczuk UKE
Relacja z Targów Wiedzy Konsumenckiej

16 marca 2014 r. z okazji Światowego Dnia Praw Konsumenta, w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie odbyły się Targi Wiedzy Konsumenckiej, podczas których konsumenci mogli uzyskać fachową pomoc i poradę od ekspertów z organizacji i instytucji zajmujących się ochroną konsumentów, takich jak Urząd Komunikacji Elektronicznej, Miejski Rzecznik Konsumentów w Warszawie, Europejskie Centrum Konsumenckie, Rzecznik Ubezpieczonych, Urząd Regulacji Energetyki, Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Warszawie oraz Stowarzyszenie Konsumentów Polskich.

więcej >>

2014-03-15
Grafika We Can do IT
Staż dla studentek w branży ICT – druga edycja!

Już po raz drugi zapraszamy studentki kierunków ścisłych i IT do uczestnictwa w konkursie o staż w najlepszych firmach sektora ICT: Cisco Systems Polska, SAS Institute, Sygnity, Microsoft Polska, TVP i Motorola Solutions.

więcej >>

2014-03-14
Eksperci RAK w UKE - fot. Dawid Piekarz UKE
Delegacja Agencji Regulacji Łączności Bośni i Hercegowiny z wizytą w UKE

12 i 13 marca wizytę w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej złożyli eksperci z Agencji Regulacji Łączności (RAK) Bośni i Hercegowiny. Współpraca dwustronna pomiędzy UKE a RAK prowadzona jest na podstawie porozumienia zawartego w lipcu 2013 roku.

więcej >>

2014-03-13
Logo Targów Konsumenckich
Eksperci UKE na Targach Wiedzy Konsumenckiej

15 marca to Światowy Dzień Praw Konsumenta. Z tej okazji Stowarzyszenie Konsumentów Polskich organizuje piątą edycję Targów Wiedzy Konsumenckiej, podczas których konsumenci będą mogli skorzystać między innymi z porad ekspertów Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

więcej >>

2014-03-12
Logo UKE
UKE wspiera konsumentów

Polityka prokonsumencka stanowi jedno z najważniejszych założeń strategii Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Eksperci Centrum Informacji Konsumenckiej UKE w minionym roku udzielili blisko 18 tysięcy porad telefonicznych, a Urząd formalnie podjął prawie 7 tysięcy interwencji u operatorów, z których 65% zostało rozpatrzonych na korzyść konsumentów.

więcej >>

strona: 1 2 > >>


 
Do góry
Drukuj do PDF
2014 © UKE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij