Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Informacje ogólne > Z życia urzędu
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Z życia urzędu

| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 |
 
2016-04-29
Pracownicy UKE w Orzyszu
Pracownicy UKE w ramach akcji „Ufaj ale sprawdzaj”

28 kwietnia 2016 r. w Orzyszu w ramach akcji „Ufaj ale sprawdzaj” spotkali się z mieszkańcami pracownicy Delegatury UKE w Olsztynie Anna Stalewska, Wojciech Kochanowski i Grażyna Zaleska.  W organizację spotkania zaangażowany był również Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Piszu Krzysztof Marszeniuk.

2016-04-27
Spotkanie z konsumentami w Lublinie
Lublin: spotkanie z przedstawicielami UKE

W ramach akcji propagowania wiedzy konsumenckiej, 25 kwietnia 2016 r. na zaproszenie Ewy Wojciechowskiej-Chojnackiej, Kierownika Filii Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Parczewie, pracownicy delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie, Monika Pietrak-Żurkowska i Arkadiusz Kozłowski spotkali się ze słuchaczami Uniwersytetu.

2016-04-26
Konferncja PIKE Jachranka
Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej 25 – 27 kwietnia Jachranka

Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wzięła udział w panelowej dyskusji otwartej, podczas konferencji zorganizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej wraz z Polską Fundacją Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele rynku komunikacji elektronicznej.

2016-04-22
Lidia Kozłowska na Forum Gospodarki Niskoemisyjnej
Forum Gospodarki Niskoemisyjnej

22 kwietnia w ramach Forum Gospodarki Niskoemisyjnej w panelu o Inteligentnych sieciach w gospodarce niskoemisyjnej udział wzięła Zastępca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej Lidia Kozłowska.

2016-04-21
Magdalena Gaj - Prezes UKE
Kobiety w ICT – Konferencja IT to nie tylko programowanie

21 kwietnia na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej z okazji Światowego Dnia Kobiet i Dziewcząt w ICT odbyła się już po raz czwarty Konferencja w ramach projektu społecznego „Dziewczyny w Nowych Technologiach”, tym razem pod hasłem „IT to nie tylko programowanie”.

2016-04-11
Magdalena Gaj - Prezes UKE-ITU-EC Regional Conference for Europe
Regionalna konferencja ITU, KE i UKE na temat usług szerokopasmowych i mapowania infrastruktury

W dniach 11-12 kwietnia br. odbyła się w Warszawie regionalna konferencja organizowana przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) oraz Komisję Europejską (EC) przy współudziale Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zatytułowana ITU-EC Regional Conference for Europe on „Broadband Services and Infrastructure Mapping”.

2016-04-11
Lublin - spotkanie z seniorami
Spotkanie z seniorami w Lublinie

W ramach ogólnopolskiej akcji policyjnej „Bezpieczny senior” przedstawiciele delegatury UKE w Lublinie informowali jak bezpiecznie korzystać z usług telekomunikacyjnych.

2016-04-08
Magdalena Gaj - Prezes UKE - warsztaty Follow the Money
Follow the Money - warsztaty dotyczące naruszenia własności intelektualnej

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Magdalena Gaj 8 kwietnia zainicjowała cykl warsztatów związanych z realizacją koncepcji dotyczącej strategii jednolitego rynku cyfrowego „Follow the Money”.

2016-03-31
Konferencja Sieci Szerokopasmowe Preze UKE Magdalena Gaj
Konferencja Sieci Szerokopasmowe - 31 marca 2016 r.

Pobudzenie inwestycji i likwidacja barier inwestycyjnych – taka idea przyświecała uczestnikom dyskusji podczas odbywającej się ósmej edycji Konferencji Sieci Szerokopasmowych.

2016-03-30
Sympozjum 30 marca
XVI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów – 30 marca 2016 r.w – 30 marca 2016 r.

- Rynek łączności elektronicznej to dziś wspólny rynek świata telekomunikacji i mediów – podkreśliła podczas inaugurującego przemówienia Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej – Magdalena Gaj na XVI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.

2016-03-23
Prezes UKE Magdalena Gaj
Rzeczpospolita Cyfrowa: sprawne państwo i nowoczesna gospodarka

- Rewolucja cyfrowa ciągle się dzieje na naszych oczach. Regulator musi widzieć to co nastąpi za 2 - 4 lata, a nie tylko to co jest tu i teraz. Nasze działania powinny stymulować rozwój rynku i zdrowej konkurencji, w której centrum jest konsument - już praktycznie - mobilny obywatel świata – powiedziała Magdalena Gaj Prezes UKE podczas odbywającej się 23 marca br. konferencji „Rzeczpospolita Cyfrowa. Jak Internet i technologie cyfrowe zmieniają naszą rzeczywistość?”

2016-03-21
Centrum Informacji Konsumenckiej UKE
Korzystajmy świadomie z usług telekomunikacyjnych!

– Ponieważ wszyscy jesteśmy konsumentami przypominam o standardach w świadczeniu usług telekomunikacyjnych, tak aby każdy z nas był świadomy swoich praw przy wyborze i korzystaniu z usług telekomunikacyjnych. Dbałość o poszanowanie praw konsumentów w stosunkach prawnych z przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi to jeden z moich głównych priorytetów – podkreśla Magdalena Gaj, Prezes UKE.

2016-03-17
Biała Podlaska 1
Spotkanie z konsumentami w Białej Podlaskiej

Pracownicy Urzędu Komunikacji Elektronicznej odpowiadali na pytania dotyczące usług rynku telekomunikacyjnego.

2016-03-16
tydzien_z_internetem
Tydzień z Internetem w Lublinie

W ramach ogólnoeuropejskiej kampanii „Tydzień z Internetem” promującej świadome korzystanie z Internetu w porannej audycji Radia Lublin 16 marca 2016 r. gościła Monika Pietrak-Żurkowska z lubelskiej Delegatury UKE. 

2016-03-11
Sympozjum na Politechnice Lubelskiej (1)
Sympozjum Naukowe Elektryków i Informatyków na Politechnice Lubelskiej

W dniach 10-11 marca 2016 r., już po raz szósty, na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej odbyło się Sympozjum Naukowe Elektryków i Informatyków. Patronat Honorowy nad konferencją tradycyjnie objął także Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

2016-02-15
8 02_2 (2)
Gdański Dzień Bezpieczeństwa Ekonomicznego

8 lutego 2016 r. w Gdańsku odbył się Gdański Dzień Bezpieczeństwa Ekonomicznego zorganizowany z inicjatywy Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej z Delegatury UKE w Gdyni. 

2016-02-08
Centrum Informacji Konsumenckiej UKE (2)
Działania UKE na rzecz konsumentów

Ponad 1 mln 600 tys. złotych trafiło do kieszeni abonentów – tyle UKE „odzyskał” na rzecz konsumentów w 2015 r.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
Tele Muzeum
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie