Tu jesteś: Strona główna > Urząd > Sprawy międzynarodowe > Projekty dofinansowane przez UE
 
dodaj do:
facebook
twitter
gogole+
linkedin

Projekty dofinansowane przez UE

2014-06-17
Flaga EU
PLI CBD: Zaproszenie do sporządzenia informacji niezbędnych do ustalenia wartości zamówienia publicznego

Urząd Komunikacji Elektronicznej w związku z przygotowywanym postępowaniem o udzielenie zamówienia na „Audyt bezpieczeństwa oraz przygotowanie do certyfikacji Systemu PLI CBD” zaprasza zainteresowane podmioty do zapoznania się z załączoną informacją o zakresie świadczonych usług oraz przesłania informacji nt. danych Wykonawcy i szacunkowych cen usług.

więcej >>

2014-06-06
Logo UKE
Urząd Komunikacji Eelektronicznej podpisał umowę na budowę platformy e-usług (EPL)

W dniu 5 czerwca 2014 r. została podpisana umowa z SMT Software spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółką komandytowo – akcyjną, z siedzibą przy ul. Generała Tadeusza Kościuszki 29, 50-011 Wrocław. 

więcej >>

2014-04-10
Flaga EU
Informacja bieżąca na temat realizacji projektu „Budowa platformy e-usług UKE” EPL

Urząd Komunikacji Elektronicznej realizuje projekt „Budowa platformy e-usług Urzędu Komunikacji Elektronicznej", który pozwoli na dostosowanie Urzędu do wymagań nowoczesnej, elektronicznej gospodarki oraz do zmian w przepisach prawa, które wprowadzają obowiązek realizowania spraw wnoszonych przez klientów, w formie elektronicznej.

więcej >>

2013-02-28
PLICBD2 - rozbudowa systemu Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych

Celem projektu PLICBD2 jest rozbudowa zarządzanego przez Prezesa UKE systemu PLI CBD umożliwiająca wymianę informacji pomiędzy dostawcami usług w zakresie obsługi wniosków związanych z przenoszeniem numerów telefonicznych.

więcej >>


 
Do góry
Drukuj do PDF
2015 © UKE
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij