Komunikaty - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Komunikaty

| 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
 
2013-10-30
foto UKE
Konsultacje decyzji dla Gminy Iwanowice

Projekt decyzji w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Iwanowice (woj. małopolskie) usługi dostępu do Internetu za pomocą 9 hotspotów bez pobierania opłat.

2013-10-29
foto UKE
Zmiana umowy o połączeniu sieci TP i UPC

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej zmienił zapisy umowy o połączeniu sieci Telekomunikacji Polskiej S.A. i UPC Polska sp. z o.o., w zakresie świadczenia usługi zakańczania połączeń w stacjonarnej publicznej sieci telefonicznej.

2013-10-25
foto UKE
Szkodliwe wzmacniacze GSM

Zanik sygnału sieci telefonii komórkowej, występujące zakłócenia lub słaba jakość połączenia mogą być efektem nielegalnego stosowania wzmacniaczy sygnału GSM, zwanych także repeaterami.

2013-10-24
Ufaj ale sprawdzaj miniatura_2
UFAJ, ALE SPRAWDZAJ – Maków Mazowiecki

Jak bronić się przed nieuczciwymi praktykami na rynku telekomunikacyjnym? O czym nie wolno zapominać przy zawieraniu umów? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają mieszkańcy Makowa Mazowieckiego w trakcie spotkania z ekspertami Centrum Informacji Konsumenckiej UKE.

2013-10-23
Podczas WSIS Forum 2013 / foto archiwum UKE
Zgłoszenia w konkursie WSIS Project Prizes 2014

Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) ogłosił trzecią edycję konkursu, w którym przyznaje nagrody za realizację projektów i inicjatyw, które wdrażają postanowienia Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego (WSIS).

2013-10-23
Krajowe Forum Szerokopasmowe / foto UKE Piotr Jaszczuk
Konferencja „Szerokie pasmo na inwestycyjnym froncie”

Wymiana doświadczeń i informacji w obszarze budowy sieci szerokopasmowych to główny cel konferencji Krajowego Forum Szerokopasmowego, która obyła się 23 października w Warszawie, w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu SIPS.

2013-10-21
Konsultacje_sw
Konsultacje zmian w ofercie ramowej TP

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej rozpoczyna konsultacje projektu decyzji w sprawie zatwierdzenia zmian w ofercie SOR Telekomunikacji Polskiej S.A. w zakresie postanowień dotyczących awarii, zasad odpowiedzialności oraz kar umownych.

2013-10-16
Logo UKE (polskie)
Informacja o zakończeniu testu PS dla usług detalicznych TP

Ogłoszenie Prezesa UKE o przeprowadzeniu testu zawężenia ceny dla usług detalicznych, określonych jako „Internet DSL 80000”.

2013-10-16
Logo UKE (polskie)
Ogłoszenie o wynikach testów MS/PS dla usług detalicznych TP

Ogłoszenie Prezesa UKE o przeprowadzeniu testu zawężenia marży i testu zawężenia ceny dla ośmiu ofert detalicznych Telekomunikacji Polskiej SA, dotyczących usługi dostępu do Internetu.

2013-10-16
foto archiwum UKE
Wyniki konsultacji zmiany oferty ramowej TP

Stanowisko konsultacyjne dotyczące projektu decyzji w sprawie zmiany oferty ramowej o dostępie do sieci Telekomunikacji Polskiej S.A. (tzw. oferty SOR) w zakresie usług informacyjno-zleceniowych.

2013-10-16
fot. PIKE
Konferencja Cyfrowa Ziemia Obiecana

Pod patronatem Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Magdaleny Gaj w dniach 14 -16 października w Łodzi odbyła się 40. Jubileuszowa Konferencja i Wystawa Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej.

2013-10-15
foto archiwum UKE
Wyszukiwarka wyroków sądowych

Urząd Komunikacji Elektronicznej udostępnił aplikację do przeglądu treści wyroków sądowych dotyczących decyzji Prezesa UKE wydanych w sprawach telekomunikacyjnych i pocztowych.

2013-10-14
foto archiwum UKE
Wyniki konsultacji stanowiska do art. 30 megaustawy

Stanowiska uczestników konsultacji w sprawie wdrożenia obowiązku spoczywającego na właścicielach, zarządcach i użytkownikach wieczystych nieruchomości, zapewnienia przedsiębiorcom telekomunikacyjnym dostępu do nieruchomości.

2013-10-14
Porozumienie UKE URE fot. Piotr Jaszczuk
Porozumienie o współpracy UKE i URE

14 października br. pomiędzy Magdaleną Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej i Markiem Woszczykiem, Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki, zawarte zostało porozumienie na rzecz likwidacji barier w inwestycjach telekomunikacyjnych i energetycznych.

2013-10-12
Prezentacja Best Practice Guidelines fot. UKE
Dobre praktyki regulacyjne wsparciem rozwoju ICT – współpraca Polski jako ambasadora GSR13 z regionem Afryki

9-12 października w Burkina Faso odbyło się Forum Best African Practices in ICT oraz spotkania ITU IMPACT, w których uczestniczyła delegacja z Polski.

2013-10-10
Nagroda NEWS 2013 dla UKE / foto Piotr Jaszczuk UKE
Nagroda NEWS za sukces procesu cyfryzacji

Podczas Wielkiej Gali "Best in Media" Urząd Komunikacji Elektronicznej został uhonorowany nagrodą NEWS w kategorii wydarzenie roku za przeprowadzony z sukcesem proces cyfryzacji telewizji naziemnej.

2013-10-10
fot. UKE
UKE ostrzega - Jak rozpoznać kosztownego SMS-a [video]

Każdy z nas nie raz bywa zachęcany, aby za pomocą SMS-a oddać głos w konkursie lub spróbować szczęścia w loterii SMS-owej. Przed decyzją o udziale warto wiedzieć jak dużo może nas kosztować wysłanie tego rodzaju wiadomości tekstowej.

2013-10-08
Logo UKE (polskie)
VI Kongres Warsaw International Media Summit

W dniach 9-10 października br. w Warszawie odbędzie się VI Kongres Warsaw International Media Summit, który został objęty honorowym patronatem Magdaleny Gaj, Prezesa UKE. Podczas kongresu omówione zostaną nowe regulacje prawne oraz strategie i trendy na rynku telekomunikacyjnym i mediów.

2013-10-08
Decyzja Prezesa UKE
Dopłata do kosztu usługi powszechnej TP

Prezes UKE przyznał Telekomunikacji Polskiej S.A. dopłatę w kwocie prawie 15 mln zł.,  za świadczenie udogodnień dla osób niepełnosprawnych oraz usługi publicznych aparatów samoinkasujących, za okres od 1 stycznia do 8 maja 2011 roku.

2013-10-03
foto archiwum UKE
Konsultacje decyzji dla Gminy Bojanów

Projekt decyzji Prezesa UKE w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Bojanów usługi dostępu do Internetu za pomocą sieci bezprzewodowej bez pobierania opłat.

strona: 1 2 > >>


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie