Komunikaty - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Komunikaty

| 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
 
2013-06-28
Wykres
Rynek telekomunikacyjny w 2012 roku

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej prezentuje Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2012 roku, sporządzony na podstawie danych przekazanych w ramach corocznej sprawozdawczości przedsiębiorców telekomunikacyjnych za rok 2012, zgodnie z art. 7 Prawa Telekomunikacyjnego.

2013-06-28
Orzeczenie Sądu_znak
Sąd oddalił skargę spółki Milmex

Wojewódzki Sąd Administracyjny orzekł, iż przepisy prawa nie przewidują możliwości wezwania przez Prezesa UKE do uzupełnienia braków formalnych oferty, po upływie terminu na składanie ofert w przetargu na rezerwację częstotliwości.

2013-06-28
Decyzja Prezesa UKE
Sprzeciw do regulaminu Poczty Polskiej

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wniósł sprzeciw wobec części postanowień projektu Regulaminu świadczenia usług powszechnych przedłożonego przez Pocztę Polską S.A.

2013-06-27
Konsultacje_sw
Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Bojanów

Stanowiska uczestników konsultacji projektu decyzji w sprawie świadczenia przez Gminę Bojanów usługi dostępu do Internetu za pomocą bezprzewodowej sieci hotspotów.

2013-06-26
Konsultacje_sw
Wyniki konsultacji projektu zmian w samorządowym Internecie

Opinie uczestników konsultacji projektu zmodyfikowanego stanowiska Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie świadczenia bezpłatnej lub za opłatę niższą niż cena rynkowa usługi dostępu do sieci Internet przez jednostki samorządu terytorialnego.

2013-06-24
foto UKE
Dłuższe konsultacje II dywidendy cyfrowej

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej postanawia przedłużyć do 28 czerwca br. termin nadsyłania stanowisk w ramach konsultacji możliwych sposobów wykorzystania tzw. drugiej dywidendy cyfrowej, obejmującej zakres częstotliwości 694-790 MHz.

2013-06-24
Konsultacje_sw
Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Cyców

Stanowiska uczestników konsultacji projektu decyzji w sprawie świadczenia przez Gminę Cyców usługi dostępu do Internetu za pomocą bezprzewodowej sieci hotspotów.

2013-06-24
materiały MRR
Zaproszenie na konsultacje programu Polska Cyfrowa

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencje regionalne w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie, w trakcie których zostaną zaprezentowane założenia realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

2013-06-24
net_masters_cup
Wielki Finał Net Masters Cup

24 czerwca br. w Warszawie przeprowadzono finał szóstej edycji Net Masters Cup - Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie, nad którą od kilku lat patronat honorowy sprawuje Prezes  Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Jest to jeden z największych w Europie konkursów wiedzy o Internecie i technologiach informatycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

2013-06-20
Konsultacje_sw
Konsultacje decyzji dla Gminy Wyryki

Projekt decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Wyryki w woj. lubelskim usługi dostępu do Internetu za pomocą 2 hotspotów bez pobierania opłat.

2013-06-20
IMG_4365
„Ufaj, ale sprawdzaj” spotkania w Oławie i Wrocławiu

Eksperci Urzędu Komunikacji Elektronicznej udali się na spotkania konsumenckie w ramach kampanii edukacyjnej „Ufaj, ale sprawdzaj”. Tym razem spotkania odbyły się w dniach 18 – 19 czerwca 2013 r. na Dolnym Śląsku we Wrocławiu oraz Oławie.

2013-06-19
Konsultacje_sw
Wyniki konsultacji obowiązku dostępu do nieruchomości

Stanowiska uczestników konsultacji w sprawie wdrożenia obowiązku wynikającego z art. 139 Prawa telekomunikacyjnego, w zakresie umożliwienia dostępu do nieruchomości, w tym do budynków oraz infrastruktury telekomunikacyjnej.

2013-06-18
Logo UKE (polskie)
VIII Kongres Gospodarki Elektronicznej

18 czerwca br. w Warszawie odbędzie się VIII Kongres Gospodarki Elektronicznej, skupiający przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, środowiska finansowego i naukowego oraz wielu organizacji oddziaływujących na rozwój nowoczesnej gospodarki elektronicznej w Polsce. W panelu dyskusyjnym dotyczącym ochrony danych osobowych udział weźmie zastępca Prezesa UKE, Lidia Kozłowska.

2013-06-17
Telefon komórkowy
Rezerwacja częstotliwości 1800 MHz dla P4 i T-Mobile

Zwycięzcy przetargu na rezerwację częstotliwości z pasma 1800 MHz otrzymają decyzje uprawniające do świadczenia usług mobilnego Internetu na terenie całego kraju. Przyznane częstotliwości zwiększą dostępność usług szerokopasmowych nie tylko na terenie aglomeracji miejskich, ale także na obszarach gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

2013-06-14
Laptop
Zgoda na bezpłatny Internet w Olkuszu

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Miasto Olkusz usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2013-06-14
Laptop z internetem
Zgoda na bezpłatne hotspoty w Skawinie

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Miasto Skawina usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą 28 hotspotów.

2013-06-14
Konsultacje_sw
Konsultacje hotspotów dla Bartoszyc

Projekt decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie wyrażenia zgody na świadczenie przez Gminę Miasto Bartoszyce w woj. warmińsko-mazurskim usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat za pomocą sieci 24 hotspotów.

2013-06-12
Konsultacje_sw
Konsultacje decyzji dla Lubienia Kujawskiego

Projekt decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej o wyrażeniu zgody na świadczenie przez gminę Miasto Lubień Kujawski w woj. kujawsko-pomorskim usługi dostępu do Internetu za pomocą 5 hotspotów bez pobierania opłat.

2013-06-10
Gniazda sieciowe
Spotkanie na temat budowy sieci dostępowych w Polsce Wschodniej

Urząd Wojewódzki w Białymstoku organizuje spotkanie dla przedsiębiorców poświęcone naborowi wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym do Działania II.1 PO RPW – Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej.

2013-06-10
Cyfryzacja TV_znak
VI etap cyfryzacji telewizji naziemnej

17 czerwca sygnał telewizji analogowej z nadajników: Białystok, Bieszczady, Dęblin, Kielce, Lublin, Olsztyn, Opoczno, Płock, Przemyśl, Siedlce, Suwałki oraz Zamość zostanie zastąpiony przez sygnał z naziemnych multipleksów cyfrowych.

strona: 1 2 > >>


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie