Komunikaty - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Bieżące informacje > Komunikaty
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Komunikaty

| 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
 
2013-09-30
foto archiwum UKE
Konsultacje konkursu na multipleks lokalny w woj. dolnośląskim

Projekt dokumentacji konkursu na rezerwację częstotliwości dla cyfrowego multipleksu naziemnego telewizji lokalnej na obszarze Lubań, Jelenia Góra 1, Bolesławiec i Chojnów.

2013-09-30
Prezes UKE na KFS 2012 / foto archiwum UKE
Zapisy na konferencję KFS i warsztaty MAiC

Rozpoczęły się zapisy na konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego „Szerokie pasmo na inwestycyjnym froncie”, która odbędzie się 23 października w Warszawie w hotelu Novotel  przy ul. 1 Sierpnia 1.

2013-09-27
Logo UKE (polskie)
Ogłoszenie o wynikach testów MS/PS dla promocji detalicznych TP

Ogłoszenie Prezesa UKE o przeprowadzeniu testu zawężenia marży i testu zawężenia ceny dla dwóch promocji detalicznych Telekomunikacji Polskiej SA, dotyczących usługi dostępu do Internetu.

2013-09-27
Logo UKE (polskie)
Ogłoszenie o wynikach testów MS/PS dla promocji detalicznych TP

Ogłoszenie Prezesa UKE o przeprowadzeniu testu zawężenia marży i testu zawężenia ceny dla siedmiu promocji detalicznych Telekomunikacji Polskiej SA, dotyczących usługi dostępu do Internetu.

2013-09-27
foto archiwum UKE
Analiza usług w roamingu międzynarodowym

Przeprowadzona przez Urząd Komunikacji Elektronicznej analiza potwierdza obniżanie stawek roamingowych także poza obszarem krajów Unii Europejskiej, co jest wynikiem podejmowanych od kilku lat działań regulacyjnych.

2013-09-26
Jakość usług telekomunikacyjnych – podejście europejskie

Portal PolskaSzerokopasmowa.pl inauguruje cykl reportaży o działaniach regulatorów europejskich w obszarze poprawy jakości usług telekomunikacyjnych. Rozpoczynamy od przedstawienia rynku niemieckiego. Zachęcamy do lektury.

2013-09-25
foto archiwum UKE
Dłuższe konsultacje aukcji na 800 MHz i 2,6 GHz

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej postanowiła przedłużyć do 8 października termin na składanie stanowisk w sprawie konsultowanego projektu dokumentacji aukcji na rezerwację częstotliwości.

2013-09-25
Ufaj ale sprawdzaj miniatura_800
UFAJ, ALE SPRAWDZAJ

Pośpiech zazwyczaj okazuje się złym doradcą. Wiedzą o tym przedstawiciele handlowi działający w imieniu i na rzecz różnych dostawców usług telekomunikacyjnych. Niestety wciąż zdarza się, że działania niektórych z nich są nieuczciwe. Co zrobić, aby nie paść ofiarą nieuczciwych praktyk? O czym należy pamiętać podczas zawierania umów?

2013-09-24
foto archiwum UKE
Wartości średnie do testów MS

Stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie danych przyjętych do stosowania w testach zawężenia marży i zawężenia ceny.

2013-09-24
Częstotliwości_wykres
Wyniki konsultacji planów zagospodarowania dla zakresów 470-790 oraz 790-862 MHz

Stanowiska i opinie w zakresie projektów będących przedmiotem konsultacji przekazały: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Info TV-FM sp. z o.o., Polska Telefonia Komórkowa Centertel sp. z o.o., EmiTel sp. z o.o., GZT Telekom-Telemor sp. z o.o. oraz Telewizja Polska S.A.

2013-09-24
foto archiwum UKE
Szansa na Certyfikat Prezesa UKE

Przypominamy i zachęcamy wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w Programie Certyfikat Prezesa UKE w kategoriach: Bezpieczny Internet, Bez Barier, Senior oraz Porównywarka Ofert. 30 września mija termin na składanie wniosków.

2013-09-20
Gruzja 4
Spotkanie Prezesa UKE z Przewodniczącym GNCC

19 września br. w Gruzji odbyło się kolejne bilateralne spotkanie Magdaleny Gaj, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z Karlo Kvitaishvili, Przewodniczącym Gruzińskiej Państwowej Komisji Łączności (GNCC).

2013-09-18
foto archiwum UKE
Utrzymane postanowienie dla inwestycji T-Mobile w Krakowie

Prezes UKE utrzymał w mocy postanowienie z dnia 7 maja 2013 r., którym uzgodnił w całości projekt decyzji Prezydenta Miasta Krakowa w sprawie zezwolenia na wybudowanie przez T-Mobile Polska S.A. kanalizacji kablowej i kabli światłowodowych do stacji bazowych.

2013-09-16
foto archiwum UKE
Mapa samorządowych hotspotów

Sprawdź na przygotowanej przez UKE mapie, w jakich miejscach można skorzystać z usług bezprzewodowego dostępu do Internetu, świadczonych przez jednostki samorządu terytorialnego.

2013-09-12
Unia Europejska_flaga
KE proponuje krok naprzód w kierunku jednolitego rynku telekomunikacyjnego

Komisja Europejska przyjęła najbardziej ambitny plan w zakresie zmian w 26-letniej historii reform rynku telekomunikacyjnego.

2013-09-12
fot. Piotr Jaszczuk UKE
„Dziewczyny w Nowych Technologiach” – podsumowanie I edycji

12 września w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca I edycję konkursu „Staż w branży ICT dla studentek”.

2013-09-11
foto archiwum UKE
Bądź świadomy zagrożeń w sieci

Informacja Prezesa UKE na temat niezgodnych z prawem sposobów wykorzystania usług telekomunikacyjnych oraz możliwości ochrony bezpieczeństwa, prywatności i danych osobowych podczas korzystania z publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych.

2013-09-11
foto archiwum UKE
Wyniki konsultacji zasad kontroli obowiązków na rynkach detalicznych

Opinie uczestników konsultacji odnośnie Stanowiska Prezesa UKE w sprawie kontroli przestrzegania obowiązków regulacyjnych na rynkach detalicznych, w tym oceny cenników i regulaminów świadczenia usług.

2013-09-10
foto archiwum UKE
Zmiany w samorządowym Internecie

Nowe stanowisko Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie świadczenia przez jednostki samorządu terytorialnego bezpłatnej lub za opłatę niższą niż cena rynkowa usługi dostępu do sieci Internet na podstawie art. 7 Megaustawy.

2013-09-10
foto archiwum UKE
Biegły rewident dla TP

Wybrana firma zostanie powołana do przeprowadzenia badania rocznych sprawozdań z prowadzonej przez Telekomunikację Polską S.A. rachunkowości regulacyjnej oraz wyników kalkulacji kosztów.

strona: 1 2 > >>


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie