Wyniki konsultacji - UKE

Menu główne

Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Konsultacje > Wyniki konsultacji
 • dodaj do:
  • facebook
  • twitter
  • gogole+
  • linkedin

Wyniki konsultacji

| 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
 
2017-06-23
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Gminy Rzekuń

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Rzekuń usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-23
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Margo-Sat s.c.

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla firmy Margo-Sat s.c. do nieruchomości zarządzanych przez SM „Górczewska” w Warszawie.

2017-06-23
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Gminy Drohiczyn

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Gminę Drohiczyn usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-22
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Marengo IT Sp. z o.o.

Wyniki postępowania konsultacyjnego projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu dla Marengo IT Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu do nieruchomości Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Kazimierza Wielkiego 9 w Piotrkowie Trybunalskim, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.

2017-06-21
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Dziadkowice

Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Dziadkowice usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-20
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Orange Polska S.A.

Wyniki konsultacji projektu decyzji ustalającej warunki dostępu Orange Polska S.A. do nieruchomości gruntowych położonych we Wrocławiu, zarządzanych przez Seweryna Chwałek, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Seweryn Chwałek Expert Dom, w celu zapewnienia telekomunikacji w Budynkach, a także umarzającej postępowanie w zakresie zapewnienia dostępu do nieruchomości położonych we Wrocławiu przy ul. Krynickiej 92 oraz przy ul. Karola Miarki 9, w tym do posadowionych na tych nieruchomościach budynków.

2017-06-19
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Multimedia Polska S.A.

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE, ustalającej warunki dostępu dla Multimedia Polska S.A. z siedzibą w Gdyni do nieruchomości położonej w Stalowej Woli przy ul. Siedlanowskiego 4, w celu zapewnienia telekomunikacji w budynku.

2017-06-19
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji dla Gminy Nurzec-Stacja

Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Nurzec-Stacja usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-19
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Gminy Milejczyce

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Milejczyce usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-19
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Gminy Czosnów

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Czosnów usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-19
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji projektu decyzji dla Gminy Solec nad Wisłą

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Solec nad Wisłą usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-12
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Vectra S.A.

Wyniki konsultacji decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie ustalenia warunków dostępu dla Vectra S.A. do nieruchomości położonych w Żyrardowie przy ul. 11 Listopada 48, ul. Jedności Robotniczej 30, ul. Kilińskiego 1E, 3C, 3D, 3E, ul. Ossowskiego 29, ul. Parkowej 1, 2, 3, ul. Parkingowej 5 i 7, a także do posadowionych na tych nieruchomościach budynków, oraz umorzenia postępowania w części dotyczącej ustalenia warunków dostępu do nieruchomości położonej w Żyrardowie przy ul. Mireckiego 66, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.

2017-06-12
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Gminy Tworóg

Wyniki konsultacji decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez gminę Tworóg usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-06
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji dla Miasta Stołecznego Warszawy

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE wyrażającej zgodę na świadczenie przez Miasto Stołeczne Warszawa usługi dostępu do Internetu bez pobierania opłat.

2017-06-01
Wyniki konsultacji
Wyniki konsultacji decyzji dla Orange Polska S.A.

Wyniki konsultacji projektu decyzji Prezesa UKE ustalającej warunki dostępu do nieruchomości położonej w Lublinie przy ul. Wschodniej 11, w tym do posadowionego na tej nieruchomości budynku.


 • Do góry
 • Drukuj do PDF
dziennik urzędowy UKE
ePUAP
baner kradzieże infrastruktury
Internet Quality
Sąd Polubowny
zgłoś brak telefonu lub internetu
obywatel
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie