Zagłosuj na #keepCTRL w konkursie WSIS Prizes 2023

Zagłosuj na #keepCTRL w konkursie WSIS Prizes 2023

W tegorocznej edycji WSIS Prizes 2023 organizowanej przez ITU został nominowany nasz projekt #keepCTRL – youth safe online! dotyczący cyklu webinarów zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka 2022.

Webinary z okazji Dnia Dziecka były przygotowane z myślą o młodzieży i przeprowadzone na przełomie maja i czerwca 2022. Zajęcia w formie e-learningowej kierowane były do uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych, obejmujące swoją tematyką zagadnienia związane z hejtem i mową nienawiści, sextingiem, fake news i dezinformacją oraz phishingiem. Webinary były polecane i promowane przez Kuratoria Oświaty. Webinary cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, w wydarzeniach łącznie wzięło udział 14302 uczestników.

Projekt UKE został zakwalifikowany do Kategorii 9 — AL C7. ICT applications: benefits in all aspects of life — E-learning. Aby oddać głos, należy  zarejestrować się na stronie ITU. Można zagłosować tylko na jeden projekt w danej kategorii. Głosujący są zachęcani do oddania głosu w każdej kategorii, nie jest jednak wymagane oddanie głosów na wszystkie kategorie. Głosowanie trwa do 25 stycznia.

Zapraszamy do wsparcia naszego projektu!

Jak oddać głos? Zapraszamy do zapoznania się z krótką instrukcją w załączniku albo do obejrzenia instrukcji w poniższym filmiku.

Pliki do pobrania